Października 22, 2024, 17:37:14 pm

Autor Wątek: Olejarka łańcucha motocyklowego Scottoiler e-system - test, recenzja, opinia  (Przeczytany 41049 razy)

Offline zibi

  • BMW R NINE T URBAN G/S
  • Moderator Globalny
  • 300 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 13069
  • Skąd: Toruń
Olejarka łańcucha motocyklowego Scottoiler e-system - test, recenzja, opinia
« Odpowiedź #30 dnia: Września 25, 2017, 20:48:48 pm »
Piję z szefem  :bag:

Offline goden

  • Yamaha Mt 09 Tracer; Triumph Tiger 1200 Gt Pro
  • 220 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 1785
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Bydgoszcz
Odp: Olejarka łańcucha motocyklowego Scottoiler e-system - test, recenzja, opinia
« Odpowiedź #31 dnia: Września 25, 2017, 20:49:56 pm »
Piję z szefem  :bag:
Dawaj namiary to też się dołączę, też lubie

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka


Offline Niebieski

  • 0 km/h
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Chojnice
Odp:Olejarka łańcucha motocyklowego Scottoiler e-system - test, recenzja, opinia
« Odpowiedź #32 dnia: Lipca 03, 2019, 22:28:28 pm »
No i oliwiarka dała się zrobić w konia. Chociaż w codziennej eksploatacji sprawowała się wyśmienicie to nas promie popuściła z ważnienia.  Żyroskop odczytał przesuwający się prom i drgania promu jako jazdę motocykla i rano znalazłem taką kałużę pod kołem.  :eek:





zibi w X11 miałem elektryczną oliwiarkę zrobioną przez kumpla, działała podobnie do tej dopiero teraz zrobionej przez Scoottoiler'a no i koszt był mega niski, jakieś 8 lat temu może 150zł, ale nie o tym. Kumpel podłączył mi ją pod bezpiecznikami w ten sposób, że gdy nie było zasilania po stacyjce nie działała. Myślę, że takie podłączenie u Ciebie rozwiązałoby ten problem  ;)

Offline zibi

  • BMW R NINE T URBAN G/S
  • Moderator Globalny
  • 300 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 13069
  • Skąd: Toruń
Odp: Olejarka łańcucha motocyklowego Scottoiler e-system - test, recenzja, opinia
« Odpowiedź #33 dnia: Lipca 03, 2019, 22:30:59 pm »
Po przekaźniku oczywiście można, ale jest to na tyle sporadyczna sytuacja z promem że łatwiej jest wyłączyć na zero kropli na minutę. Tak zrobiłem ostatni płynąc 20 godzin do Irlandii. Na lądzie wszystko gra.

Offline Niebieski

  • 0 km/h
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Chojnice
Odp: Olejarka łańcucha motocyklowego Scottoiler e-system - test, recenzja, opinia
« Odpowiedź #34 dnia: Lipca 03, 2019, 22:37:01 pm »
Tyż prawda ;) A ustawienia już masz zgrane? Jeśli szukasz właściwego miejsca na dyszę, to mogę poszukać gdzieś zdjęcia, sprawdzone na moim Xie i u paru innych kumpli na Xach ;) Ciekaw jestem jak ten "E" system masz ustawiony u siebie i jak to się sprawdza. Mnie zawsze męczyło czyszczenie wszystkiego po oleju, zawsze w takim momencie marzyłem o wale albo pasie... Swoją drogą podobno lepszy jest olej czerwony od Scootoiler'a, niby mało powinno wpływać - inne zakresy temperatur, ale ja jeździłem na czerwonym, inni od XXów sprawdzali oba i czerwony tym razem lepszy, mniej brudzi podobno ;D

Offline zibi

  • BMW R NINE T URBAN G/S
  • Moderator Globalny
  • 300 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 13069
  • Skąd: Toruń
Odp: Olejarka łańcucha motocyklowego Scottoiler e-system - test, recenzja, opinia
« Odpowiedź #35 dnia: Lipca 03, 2019, 22:42:51 pm »
Nie przejmuje się czystością felgi, łańcuch ma być nasmarowany. A normalne nastawy to duża czułość, 5 kropli co 60-70 sekund, w deszcz krócej. to wszystko.

Offline leśny ludek

  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: z lasu
Odp: Olejarka łańcucha motocyklowego Scottoiler e-system - test, recenzja, opinia
« Odpowiedź #36 dnia: Maja 25, 2023, 22:00:07 pm »
Cześć zibi, istnieje taka możliwość żebyś zamieścił zdjęcie nr 2 z pierwszego postu, tu na forum?
Zakupiłem motocykl z dokładnie tym samym modelem Scotoilera i brakuje mi instrulcji obsługi  w języku PL.
Jeśli to nie problem i dałoby się taka instrukcje zamieścić, byłbym bardzo wdzięczny

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka


Offline zibi

  • BMW R NINE T URBAN G/S
  • Moderator Globalny
  • 300 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 13069
  • Skąd: Toruń
Odp: Olejarka łańcucha motocyklowego Scottoiler e-system - test, recenzja, opinia
« Odpowiedź #37 dnia: Maja 27, 2023, 07:37:20 am »
Teraz jestem na wyjeździe, po powrocie sprawdzę czy mam tę instrukcję, powinna być w pudełku. Tylko że wracam za tydzień.

Offline leśny ludek

  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: z lasu
Odp: Olejarka łańcucha motocyklowego Scottoiler e-system - test, recenzja, opinia
« Odpowiedź #38 dnia: Maja 27, 2023, 07:58:02 am »
Wytrzymam dzięki

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka